Termíny Tišnovského geopivka v roce 2022

V roce 2022 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2022

:: 10. února 2022, čtvrtek
:: 23. března 2022, středa
:: 21. dubna 2022, čtvrtek
:: atd.

čtvrtek 22. listopadu 2012

Další dvě keše zničeny :-(

Tak bohužel došlo ke zničení dalších dvou keší v našem revíru. Nechápeme, jak tohle může dělat někomu radost. Všem kačerům se moc omlouváme, ale stát stráž u všech keší prostě nemůžeme. Pokusíme se keše obnovit jak jen to půjde nejrychleji. Snad těch, kterým naše keše přinášejí potěšení je většina.


Disable. Krabka je definitivne na onom svete. Ten primitiv, co ji znicil, z ni nenechal ani kousek. Tu krabicku jsem delala doma na balkone na koleni a trvalo mi to v techto omezenych moznostech a s timto omezenym mistem nekolik hodin, tys ji znicil snad behem dvou minut. Doufam, ze ti to prineslo poteseni, protoze jsi asi jediny, kdo z toho niceni mel radost. Proc jsem ji delala? Aby to nebyla obycejna PETka nekde pod mostem. A proc tys ji znicil? Protoze... proc vlastne? To snad ani nemuze mit duvod. 

Zajimavy je, ze poslednim zalogovanym je Simanteam. Je to jen nahoda?

Disable bude asi dlouho, neni v mych moznostech ted pres zimu udelat novou, mozna na jare.


Tak bohužel. další krabicka, která neodolala místnímu fantomovi. 

Krabicka je pryc a s ní i razítko a tím pádem to už není LETTERBOX.

Chtel jsem tuto krabku zavrít natrvalo, protože už nemám chut ani elán ji vyrábet znova. Byl jsem ale presvedcen kamarády geokacery, at jí dám ješte šanci. Nicméne nebude to už ono.
Tem, kterí ji nenašli se moc omlouvám, ale byl u finálky drevený, plne funkcní trezor s kodovým zámkem, který jsem osobne celej vyrábel. Strávil jsem na tom, bezpocet pracovních hodin a pak nejakej/ká nouma to znicí behem pár minut. No snad mu to udelalo radost a je na sebe dostatecne hrdej, jak kazí radost ostatním. Možná si opravdu neuvedomuje, že žádný owner za to nebere ani korunu. Já osobne razím heslo, že ...
" Pokud moje krabicka udelala aspon jednomu jedinému cloveku radost a dokáže jej aspon malinko rozesmát, tak nelituji ani vteriny casu, který jsem nad výrobou strávil. Úsmevu a radosti je na svete cím dál méne, tak i já, moc rád prispeji, aspon malinkým dílkem."
Proc toto delá onen " dotycný/ná" to fakt nepochopím.

Dekuji všem za pochopení, ale je mi z toho vážne smutno.
berx.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat