Termíny Tišnovského geopivka v roce 2022

V roce 2022 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2022

:: 10. února 2022, čtvrtek
:: 23. března 2022, středa
:: 21. dubna 2022, čtvrtek
:: atd.

čtvrtek 6. prosince 2012

Oficiální vyjádření revírníků ke kauze Locked Reviewer

Ahoj,

jistě všichni netrpělivě čekáte nějaké "oficiální" vyjádření co se vlastně dělo a proč byly některé Vaše keše zamčeny nebo dokonce přepsány. Předně bychom chtěli říci, že i když někdy oprávněně všichni "brbláme" na úroveň zabezpečení GS serveru, tak tentokrát se nejednalo o přímou bezpečnostní chybu, ale spíše o obraz, jak to dnes vypadá v naší kačerské komunitě. Určitě už jste někdy zaslechli fámy typu, že někdo vynáší finálky, jak je možné že jiný najde FTF na keši, která ani nemá řešení apod. Už delší dobu jsme měli podezření, které časem přerostlo v jistotu, že někdo zneužívá nějaký RW účet. Nejdříve jsme měnili hesla a sledovali RW účty, později vytipovali různé podezřelé aktivity a hledali spolu s GS důkazy, že se opravdu něco děje a že nejsme pouze přehnaně paranoidní. Nedávno jsme se pak dostali na stopu a reálně zjistili dva zahraniční účty, které byly zneužívány. Bohužel a to nás velmi mrzí je i mezi českými kačery, několik lidí, kteří k těmto účtům měli přístup, využívali jejich výhod, místo aby pomohli komunitě zbavit se hráčů, kteří nehrají fér :-( Nechceme zde řešit jednotlivé jména kačerů, kteří neodolali nahlédnout do "zapovězeného" a kterým GS zabanoval nebo brzy zabanuje hráčské účty. S výjimkou jednoho, který překročil všechny meze slušnosti a začal záměrně ničit. Jistě se tedy oprávněně ptáte, kdo je ten zloduch, který zamknul nebo přepsal Vaše keše? Jde o kačera s nickem Stvanec, který je dobře znám v tišnovské komunitě :-( Nyní jsou už všechny uniklé či podezřelé RW účty odstaveny a pracujeme na obnově postižených keší. Zároveň bychom rádi doufali, že už konečně v našich končinách začneme hrát poctivě…

P. S. Pro detektivy ala inspektor Columbo :-) Locked Reviewer byl pouze zastírací basic member účet, ze kterého psal WN logy. Technicky byl k zamykání a editaci listingů použit jiný účet s RW právy.

Vaši Revieweři :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat