Termíny Tišnovského geopivka v roce 2022

V roce 2022 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2022

:: 10. února 2022, čtvrtek
:: 23. března 2022, středa
:: 21. dubna 2022, čtvrtek
:: atd.

úterý 1. února 2022

114. Tišnovské geopivko, aneb výdení v klubu

Co: 114. TIŠNOVSKÉ GEOPIVKO

Kdy: čtvrtek 10. ÚNORA 2022, od 19:00

Kde: Klub tišnovkých sládků, N 49°20.845', E 16°25.253'

Kamarádi, přátelé kačeři, přátelé pivaři

Už je to něco přes tři měsíce, co jsme se naposledy potkali, aspoň někteří na, .... no jak jsme tomu kdysi říkali ... áá "Tišnovském geopivku" (už bych skoro zapomněl). Tato dlouhá prodleva se v této těžké době dá pochopit. Byly vánoce a svátky takže jsme měli i pár jiných starostí. Covid nám stále řádí a v řecké abecedě nejsme ještě ani v polovině a tak kdoví co bude. No a s tím lovením keší už to taky mnoho z nás nepřehání tak, jak kdysi. Mnozí se cítíme být (až se skoro stydím to napsat) "mudly"!! 

Časy, kdy "TGP" bylo docela známou značkou známou od Aše po Michalovce (no, abych nepřeháněl tak snad aspoň od Štěpánovic k Čebínu) jsou již sice dávno pryč, avšak prožili jsme toho spolu hodně a věřím tomu, že každý z nás rád po nějaké době zase uvidí své dávné kamarády. Pojďme tedy na tradici tišnovských geopivek navázat a když bude chuť a nálada, tak ji třeba i společně obnovit. Dnes pro to ostatně máme hned dva zajímavé důvody:

Tak za prvé bych vás chtěl pozvat do privátního klubu. Nebojte, nemám na mysli nějaký hampejz, ale "Privátní klub tišnovských sládků". Jsme ostatně geopivko, pivo máme rádi a to tišnovské zvlášť. Tišnovských sládků mezi námi pár je a tak proč tedy nevyužít skvělého nápadu, se kterým přišel Tišnovský pivovar. Jedná se o soukromý klub, do kterého mají přístup členové klubu tišnovských sládků a jejich hosté. Místo tak pro 15 lidí max. Na čepu 4 točená piva a pak celý aktuální sortiment Tišnovského pivovaru v PETkách chladničce. Nějaké masíčko, paštiky, brambůrky na jídlo. Přístupné 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Bez obsluhy. Každý si píše co sní a vypije, na závěr si sám spočítá útratu a sám zaplatí. A když si dobře točil, tak může pak dát sám sobě pěkný trinkgeld. Nezní to špatně, co vy na to?

A druhý důvod? Ten se týká mé maličkosti. Před nedávnem jsem se tak trochu zatoulal v excelovských tabulkách a při té přiležitosti jsem zjistil, že právě 10.2.2022 bude mé 20 000 výdení. Jinými slovy, že oslavím svůj 20 000 den na tomhle světě. Uznávám, že výdení se většinou neoslavují, slavit jedno každé by bylo pravda poněkud náročné. Ale zase, 20 000 je sakra pěkně kulaté číslo. Další podobné mě čeká až ve věku 82 let a tou dobou už budu mít asi jiné starosti. A tak bych vás rád pozval, abyste spolu se mnou tohle krásně kulaté výdení oslavili! 

A pár poznámek závěrem:

  • Po zkušenostech z předchozích akcí TGP nepředpokládám, že by se nás sešlo více než 15. Přesto se však může stát, že tento restart zaujme více lidí. Poprosím tedy, aby se ti co budou mít zájem o účast přihlásili na událost, kterou ve FB skupině Tišnovského geopivka vytvořím. Kdyby nás bylo >15, tak holt tu klubovnu tišnovského pivovaru uvidíte příště a snad se ještě podaří zarezervovat nějaký větší prostor.
  • Jelikož se jedná o soukromý klub, není tam přístup takový, že přijdete, zmáčknete kliku a jdete dovnitř. Dveře jsou zvenčí zavřené a bez správného NFC kódu se dovnitř nedostanete. Poprosím tedy - jakmile budete na místě před klubem (ještě jednou připomenu - 49.3474097N, 16.4208906E), zavolejte mi buď na číslo 725 444 015, nebo zaťukejte na okno hned nalevo od průjezdu toho staršího domu. Pokud stojíte a díváte se na jihovýchod, jedná se o pravý (menší) dům a okno VLEVO. 
  • Jak jsem říkal. Piva je v klubu na pití dost. Jestli někdo bude chtít něco jiného (čaj, kafe, rum, olej ...) - nechť si vezme své zásoby. Podobné je to s jídlem. Nějaké drobnosti se najdou, ale raději přijďte najezení. S teplým jídlem se moc počítat nedá (pokud si ho tedy na plotýnce neuvaříte sami).  
  • Kdo se bude chlubit tečkou, nebo snad požadovat tečku po ostatních, dostane flákanec.  

Žádné komentáře:

Okomentovat