Termíny Tišnovského geopivka v roce 2022

V roce 2022 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2022

:: 10. února 2022, čtvrtek
:: 23. března 2022, středa
:: 21. dubna 2022, čtvrtek
:: atd.

středa 22. ledna 2014

Nový člen Tišnovského geopivka

Tak se měsíc s měsícem sešel a další geopivko je zase za námi. Bylo to velmi komorní a nebýt rychlé osobní návštěvy Olega Rečáka, člověk by mohl říci, že bylo tuctové.
Ale nebylo. To by nebyl prostě Oleg. Přišel s tím svým tajemným pohledem a sebral nám náš Geopivkovej logbook, že prý teď pracuje na něčem strasně moc důležitém a tajném a prostě potřebuje podpisy kačerů. Tomu nešlo odolat. Navíc jeho kontakty na KGB, BIS či FBI, dávají tušit, že není dobré odporovat. Prý ho ale na příští geopivko osobně donese a i s odměnou. Proto jsme se zatím zalogovali na provizotní logbook.
A jak tajemně nás Oleg navštívil, tak stejně tajemně nás i opustil. To je celej on. :o)

Dále nás navštívil nový kačer z Předklášteří, který dobrovolně zažádal o vstup do řad Tišnovského geopivka. Jako úplatek nám připravil VELMI zdařilou geopivkovou keš. Moc pěkně jsme se prošli po Tišnově a po návratu už proběhlo pasování nového člena. Kupodivu ani po mém lehkém přiložení kolečka na jeho statný pupik, moc nedržkoval a tak se stal právoplatným členem.

Takže tímto bych chtěl přivítat mezi náma kačera GRAB-BAG.

A ostatní co jste nedorazili, tak jen můžete tiše závidět. Bylo to zase fajn.

berx.czŽádné komentáře:

Okomentovat