Termíny Tišnovského geopivka v roce 2022

V roce 2022 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2022

:: 10. února 2022, čtvrtek
:: 23. března 2022, středa
:: 21. dubna 2022, čtvrtek
:: atd.

středa 12. února 2014

Technologický park 2. fáze

Součástí včerejší keško-nadílky od našeho milého pana nadlesního byla i tato novinka člena Tišnovského geopivka:

A cache by Lugia010719d1

22.11.2012 od kolejí VUT a od zastávky Technologický Park.


Tato keš navazuje na předchozí keš GC2NKWA - Technologicky park, která vznikla dlouhou dobu před počátkem výstavby 2. fáze TP. Teď jsou to přibližně 2 roky po zahájení výstavby a už z dálky vidět, že se tu něco změnilo. V areálu kolejí VUT na Kolejní byla přestavěna křižovatka cest, přes pole od kolejí až k MHD zastávce Technologický Park vede nová silnice a pole mezi zastávkou a Medláneckým kopcem se proměnilo v jedno velké mraveniště staveniště. I když ještě není vidět budoucí umělý potok a jezero, část budov už stojí.

05.03.2013 od chodníku a od zastávky Technologický Park.


Na souřadnicích keše se nacházíte na místě budoucí autobusové zastávky (její jméno jsem zatím nikde nenašel), kudy zatím jen projíždí autobus 53, ale nic tu nezastavuje. Před dvěma lety na tomto místě nebylo nic, ani ta silnice. Jen pole, přes které se chodilo rovnou za šipkou vyšlapanou cestou od šaliny ke kolejím. Směrem na sever (do kopce) můžete obdivovat téměř hotové budovy budoucího vědeckého centra. Jižním směrem ještě najdete kousek zarostlého bývalého pole, ale i zde časem vyrostou nové budovy. Chodník od MHD k Fakultě Podnikatelské už delší dobu neexistuje, takže nová silnice je jediná cesta od MHD ke kolejím.

09.05.2013 Panorama 01

O keši
Tato keš nepřináší žádný obsáhlý listing plný nových informací o II. fázi Technologickho Parku. Informace si můžete přečíst u zmíněné keše GC2NKWA - Technologicky park nebo na webu TP nebo na cedulích a značkách kolem staveniště. Cílem této keše je ukázat a zmapovat průbeh stavby, která je už delší dobu v plném proudu. Keš sama o sobě je úplně obyčejná, klasická old-school tic-tac krabička. Ano, ten starý typ keše, který proslavil Brněnské keše dokonce i v zahraničí. Po invazi nevyfouklých PETek začínají tic-tac krabičky pomalu, ale jistě vymírat. Proto si můžete u této keše zavzpomínat na časy minulé a zároveň pozorovat, jak se kolem pomalu, ale jistě rodí budoucnost.

13.05.2013 Panorama 01


Při odlovu kešky pamatujte na to, že se nacházíte na pozemku, kde probíhá výstavba, a vstup je povolen pouze na chodník. Nelezte nikam mimo silnici a nepřelézejte plot! A nejdůležitejší věc: Na novou silnici platí ZÁKAZ VJEZDU! Tzn. Ke keši se chodí od zastávky Technologický Park nebo od kolejí (viz. Parking Waypoint) pěšky!
K odlovu této keše patří jedna nepovinná podmínka. Nemusíte ji splnit, ale bylo by fajn, kdyby ji splnil alespoň jeden kačer za den. Vyfoťte aktuální stav stavby jakékoliv části nové oblasti Technologického Parku. Přiložte k logu nebo nahrajte někam na web a sdílejte v logu odkaz. Kdo připojí panorama, bude uveden i s odkazem na fotku/fotky v listingu.

13.01.2014 Panorama 01

13.01.2014 Panorama 02

02.02.2014 Panorama 01

Žádné komentáře:

Okomentovat