Termíny Tišnovského geopivka v roce 2022

V roce 2022 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2022

:: 10. února 2022, čtvrtek
:: 23. března 2022, středa
:: 21. dubna 2022, čtvrtek
:: atd.

středa 13. dubna 2016

60. TIŠNOVSKÉ GEOPIVKO

Drazí kačeři i mudlopřátelé :-) termíny jsou už pevně pevně dány, takže jen připomínáme:

Co: 60. TIŠNOVSKÉ GEOPIVKO
Kdy: úterý 19. dubna 2016, od 19:00 
Kde: u JacGa na zahradě :-), N 49°20.16872', E 16°26.53593'

Tentokrát pohostinnost tišnovských hospod vyměníme za grilování u JacGa na zahradě. Konzumovat se bude to, co si každý přinesete - k jídlu i k pití... Jubilejní šedesáté geopivko tedy bude tak trochu jiné ;-)

Pokud máte rádi geocaching, Tišnov a naše kešky :-), tak jste vítáni. Rádi se seznámíme s dalšími stejně postiženými lidmi. Jen nám o své účasti dejte vědět, buď přes e-mail nebo jako komentář pod oznámením na těchto stránkách. Potvrďte jak závaznou, tak i nezávaznou účast, ať víme, kolik se nás sejde a můžeme zamluvit potřebnou kapacitu. Jinak vás ke stolu nepustíme :-)

Pokud bude zájem, může opět proběhnout „nábor“ nových členů :-) Také věříme, že proběhne i setkání s našim dorostem z Tišnovské geokofoly. Kdo a zda někdo vůbec připraví tradiční geopivkovou keš zatím ještě není rozhodnuto.

3 komentáře:

 1. Ahojte,

  je tu další rok a další kulaté geopivko :) Po posledním úspěšně pohodovém sportovním setkání na hřišti, kde se nám podařilo s Sjarou a Muffinakem zázračné FTF :), se rád zúčastním i tohoto dalšího kulatého zahradního geopivka /i když bez FTF:)/ a pokud bude potřeba mohu zítra přijet o hoďku dřív a pomoct s přípravou :)

  Ivo1Brno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jako bonus přivezu něco malého pikantního na chuť ke špekáčkům, Lugia už ví, co ho zítra čeká :)
   Ivo1Brno

   Vymazat
  2. Ahojte, pozvání Honzy, Berxe a JacGa z eventu přijímáme a dorazíme. Pokud bude chuť, tak se rádi zůčastníme náboru "nových" členů. :)
   Zdraví Řezníčkovi

   Vymazat