Termíny Tišnovského geopivka v roce 2021

V roce 2021 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2021

:: 21. října 2021, čtvrtek
:: 18. listopadu 2021, čtvrtek
:: 16. prosince 2021, čtvrtek

čtvrtek 28. května 2015

Studánka U Širokýho proudu

Cache by honza.h

Studanka U Sirokyho proudu


Studanka se nachazi cca 50 m od lesni cesty vedouci z obce Sentice k rece Svratce a chatove osade U sirokyho proudu. Misto je oznaceno informacni ceduli. V roce 2010 ji spolecnost Lesy mesta Brna, a.s. zrekonstruovala.

Studanka

Ke studance

Ke kesi...
Jako vychozi bod pro cestu ke kesi doporucuju horni konec Sentic. Autem (ani jinyma dopravnima prostredkama s motorem) do lesa nevjizdejte. Cestu ze Sarky (ac to bude o hodne bliz) nedoporucuju, pokud se vam nechce brodit Svratka. Idealnim dopravnim prostredkem by mohlo byt kolo ;-)
Kesi je butylka od nejakejch dobrot pro frajery z posilovem. Par veci na vymenu se do ni vejde. Zamereni probehlo necekane s odchylkou +- 3m, ale necekal bych zde nejaky extra silny signal, spis naopak. Proto doporucuju podivat se na fotohint.
Keska si neklade za cil ohromit navstevniky svym provedenim nebo listingem na urovni vedecke prace. Na jedno i druhe mame v Tisnove jine borce :-) Bude to proste jen snadny bod na hezkem miste, ktery snad potesi i sam o sobe ;-)
Preji uspesny a nicim neruseny lov ;-)

Zdroj: estudanky.eu
honza.hCWG Tišnovské geopivko

Žádné komentáře:

Okomentovat