Termíny Tišnovského geopivka v roce 2022

V roce 2022 byla pravidelnost našich termínů napadena viry, resp. jejich následky. Přesto geopivko zůstává a snaží se plnit termíny pravidelných eventů Tišnovského geopivka - třetí čtvrtek v měsíci.
Oleg by řekl, že to musí být jasné každému, přesto se najdou jedinci, kteří tápou a nevědí, ... ;-)

2022

:: 10. února 2022, čtvrtek
:: 23. března 2022, středa
:: 21. dubna 2022, čtvrtek
:: atd.

úterý 23. října 2012

Rečákova Toaleta

 
Je tomu již dávno co se p. Rečák zabýval vynálezy v oblasti hygieny. Ale naštěstí, jeden z jeho vynálezů, přetrval do dnešních dob a spousty domácnosti jej využívají, aniž by tušili, kdo stojí právě za touto myšlenkou. Ano tím vynálezem je umyvadlo a záchod. Říkáte si, že záchod, nebo umyvadlo, bylo přeci vymyšleno již dávno. To je pravda, ale až p. Rečáka napadlo spojit tyto dvě velmi potřebné místnosti do jedné. Ušetří to spousty místa v domě, také to zajistí i určitou část intimity před i po úkonu a navíc je to velmi pohodlné.
Rád bych Vás ještě seznámil, jak k tomuto nápadu p. Oleg Rečák vlastně přišel.
Tak jako u většiny přelomových vynálezů, se i to stalo čistě náhodou.
Jednoho krásného vlahého rána si takhle Oleg četl svůj oblíbený ranní tisk na toaletě, když se ozvalo žalostné zabouchání na dveře jeho trucovny. Manželka? Pokojská? Ne! Jeho tchýně se domáhala vykonat svoji potřebu. P. Rečák mněl vždy úctu ke starším a tak chtěl nebohé stařeně vyhovět, ale ouha. Jak se kolem ní dostat do koupelny a zároveň si zachovat aspoň trochu důstojnosti? Opřel se tedy vší silou o stěny svojí toalety a zatlačil, aby své rozdělané dílko na záchodě dodělal a mohl nebohou ženu vpustit. Stěny, ale pod jeho mohutnými pažemi povolili a on takto nechtíc vyboural díru do vedlejší koupelny.
 
Matka jeho ženy sice slyšela divné praskání, ale přisuzovala to včerejší rajské omáčce, kterou pro svého zetě připravila k večeři. Oleg již na nic nečekal, spláchnul a oním otvorem se protáhl do vedlejší místnost, kde si v klidu mohl umýt ruce a pustil tchyni na WC. Toto zjednodušení se mu natolik zalíbilo, že hned dalšího dne nastoupila stavební firma a jeho díru zvětšila a spojila WC s koupelnou.

Žádné komentáře:

Okomentovat